Projektowanie

Posiadane doświadczenie na rynku małej architektury a również przemysłu pozwala nam rozszerzyć ofertę dla najbardziej wymagających klientów, tworząc zespół projektowy. Składa się on z doświadczonych architektów, inżynierów i grafików i jest w stanie stworzyć na zamówienie indywidualny projekt. Mogą to być meble miejskie, elementy wyposażenia wnętrz albo produkty przemysłowe. W zgodzie z oczekiwaniami klienta podzieliliśmy ten rozdział naszej działalności na dwie części: Projektowanie indywidualne i Projektowanie przemysłowe.

Projektowanie indywidualne

Łącząc wiedzę z doświadczeniem w dziedzinie designu, staramy się nasze projekty małej architektury poprzedzać analizami aby osiągnąć najbardziej atrakcyjną formę, cenę oraz proces jej użytkowania. Staramy się uwzględniając podstawowe wymagania klienta kształtować formę wyrobu z wykorzystaniem technologii. Dodatkowo aby odzwierciedlić rzeczywistość projektowanego przedmiotu prezentujemy wizualizacje w rzeczywistym krajobrazie lub jego miejscu przeznaczenia. Więcej informacji znajdziesz na stronie Indywidualnego projektu.

Projektowanie przemysłowe

Nasza firma oprócz małej architektury i wyposażenia wnętrz realizuje również projekty z dziedziny przemysłu, takie jak: meble gastronomiczne, urządzenia przemysłowe, wyposażenie myjni samoobsługowych, wysokiej jakości usługi cięcia laserem. Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku przemysłowym jako producent urządzeń ze stali nierdzewnej i czarnej. Jesteśmy w stanie opracować projekt przemysłowy od podstaw. Więcej informacji o usługach i produktach możesz zobaczyć w rozdziale Przemysł na naszej stronie.