Wyroby ze stali nierdzewnej na zamówienie

MODYFIKACJE WYMIARÓW

Każdy z naszych produktów możemy dostosować pod odpowiedni wymiar zmieniając jego wysokość, szerokość lub długość według indywidualnych wymagań.

Wyroby ze stali nierdzewnej na zamówienie
PERSONALIZACJA

Oferujemy możliwość cięcia laserowego najwyższej jakości, dzięki temu nasze produkty możemy dowolnie personalizować dodając logo lub napis. Niżej przedstawiamy przykładowe wykonane przez nas rozwiązania personalizacji małej architektury. Wykonane one zostały na podstawie indywidualnie opracowanego projektu.

ELEMENTY STALOWE

Jako producent oferujemy możliwość wykonania naszych produktów ze stali nierdzewnej AISI 304 oraz stali ocynkowanej z możliwością pomalowania na dowolny kolor z palety RAL

Stal nierdzewna AISI 304

Do wykończenia większości produktów ze stali nierdzewnej stosujemy szlif, który nadaje produktom stylowy i nowoczesny wygląd.

Produkty ze stali nierdzewnej można stosować na zewnątrz, jak i wewnątrz obiektów.

Stal ocynkowana

Stosowana przy produktach umieszczonych na zewnątrz, zapewnia wysoką ochronę przed korozją, ale jej wadą jest mało estetyczny wygląd.

Stal malowana proszkowo

Dzięki malowaniu proszkowemu możemy nadać produktom dowolny kolor.

Produkty ze stali malowanej proszkowo, ze względu na brak powłoki chroniącej przed korozją, zaleca się stosować wewnątrz obiektów.

Stal ocynkowana i malowana proszkowo

Powłoka cynku zabezpieczy przed korozją, a dzięki malowaniu proszkowemu możemy nadać produktom dowolny kolor.

Produkty ze stali ocynkowanej i malowanej proszkowo można stosować na zewnątrz jaki wewnątrz obiektów.

Stal Corten

Rodzaj stali niskostopowej, na powierzchni której po wystawieniu na działanie powietrza i deszczu samoczynnie pojawia się powłoka ochronna przypominająca rdzę.

Powstający nalot jest gwarancją niepowtarzalności, stylu, elegancji oraz trwałości.

Żeliwo

Precyzyjnie formowane maszynowo żeliwo gwarantuje doskonałe spasowanie elementów oraz atrakcyjny wygląd produktów.

Żeliwo malujemy farbą sproszkowaną na kolor czarny lub szary, aby nadać mu elegancki wygląd.

Kolor malowania proszkowego wg palety kolorów RAL

 

MATERIAŁY WYKONANIA

Oferujemy produkty małej architektury miejskiej wykonane z betonu architektonicznego, włókna szklanego, białego granitu czy też naturalnych kamieni marmurowych w piaskowym wykończeniu. Inoplex stale poszeża swoją ofertę małej architektury miejskiej o nowe produkty i nowoczesne rozwiązania techniczne, które sprostają oczekiwaniom najbardziej wymagających inwestycji.

Beton

Jeden z najpopularniejszych materiałów architektonicznych. Stosowane w oferowanych przez nas produktach betony architektoniczne są wykonane w różnych technologiach.

Oferujemy beton z kruszyw płukanych, biały granit z wykończeniem piaskowym, ultraskondensowany beton UTC oraz naturalne kamienie marmurowe.

Kompozyt

Stosowane przez Inoplex kompozyty to włókno szklane, które jest w pełni odporne na mróz, wodę a także wysokie temperatury.

Jest to jeden z najbardziej wytrzymałych materiałow stosowanych w przemyśle, a do tego jest lekki i umożliwia zastosowanie na nim wielu rodzajów wykończenia w połysku lub macie czerpiąc kolorystykę z palety RAL.

Kolorystyka elementów betonowych

Betony o klasycznym wyglądzie:


Black ebony

Botticino

Green alps

Prophyry

Red verona

Veneziano

White carrara

Yellow mori

Biały granit

Szary beton

Betony gładkie, skondensowane:


UTC1

UTC2

UTC3

UTC4

UTC5

UTC6

UTC7


 

ELEMENTY DREWNIANE

W naszej ofercie proponujemy Państwu możliwość wykonania elementów drewnianych z drewna krajowego – OLCHA lub z drewna egzotycznego – SAPELLI. Na specjalne życzenie możemy stosować również inne dostępne gatunki.

Drewno olchowe

Drewno olchowe pozyskiwane jest z drzew olszy z rodziny brzozowatych. Drzewa te rosną w Polsce, co pozwala zaklasyfikować Olchę jako gatunek drewna krajowego, podobnie jak brzoza. Jako surowiec, drewno to cenione jest dzięki dużej łatwości obróbki i dużym możliwościom, jeśli chodzi o jego wykorzystanie.

Drewno sapelli

Mahoń Afrykański, drewno egzotyczne z Afryki. Cynamonowa-czerwona barwa, niskie współczynniki skurczu i łatwość obróbki czynią go predysponowanym materiałem głównie na elementy wyposażenia wnętrz.

Drewno sosnowe

Sosna dominuje w krajowym areale leśnym jako jeden z najbardziej popularnych gatunków przemysłowych drewna. Drewno sosnowe charakteryzuje się wytrzymałością, sprężystością i łatwością w obróbce. Oferowane przez Inoplex drewno sosnowe jest nawet o 30% tańsze od drewna olchowego.

Drewno jesionowe

Jest jednym z najstarszych gatunków drzewa, a jednocześnie jednym z najwyższych drzew liściastych w Europie. Drewno jesionowe posiada wąski biel, zabarwienie od jasnożółtego do jasnobrązowego. Jest bardzo twarde i niezwykle wytrzymałe przy jednoczesnej dużej sprężystości.

Drewno liściaste

Należą do niego między innymi: brzoza, buk, dąb, grab, jesion, olsza czarna, toplola i wiąz. Jest to drewno umiarkowanie ciężkie lub ciężkie. Twardziel jest twarda i łupliwa. W odróżnieniu od drewna iglastego we wczesnym okresie wegetacyjnym, drzewo liściaste jest bardziej wytrzymałe mechaniczne.

Drewno okoume

Drewno pochodzące z zachodniej Afryki równikowej, charakteryzujące się łososiowym zabarwieniem. Jest to stosunkowo lekkie drewno, nie wykazujące tendencji do powstawania odkształceń i pęknięć, łatwe w obróbce ręcznej i mechanicznej. Ten rodzaj dobrze przyjmuje środki lakiernicze i malarskie, a dzięki niebanalnemu wyglądowi zyskuje na popularności w Europie.

Istnieje też możliwość pomalowania drewna na dowolny kolor z palety:


Srebrnoszary

Biały *

Hemlock*

Dąb rustykalny

Dąb jasny

Orzech

Heban

Teak

Ciemnozielony

Sosna

Palisander

Pinia/modrzew

Mahoń

Kasztan

Zielony

Bezbarwny*
SPOSOBY MONTAŻU

Produkowane przez Inoplex meble miejskie umożliwiają montaż do różnego rodzaju podłoża. Wyróżniamy dwa typy montażu w gruncie: przytwierdzenie do podłoża za pomocą wkrętów montażowych oraz zabetonowanie urządzenia na stałe w podłożu. Niektóre z elementów małej architektury są wolnostojące, dając swobodę przestawiania w dowolne miejsce.

Przed złożeniem zamówienia warto zwrócić uwagę na rodzaj podłoża jakie mamy do dyspozycji oraz w jaki sposób będą eksploatowane urządzenia, aby właściwie dobrać ich sposób montażu. W razie wątpliwości doradzimy jaki rodzaj będzie dla Państwa optymalny.

Wkręty montażowe
Fundamentowanie

Indywidualny projekt

Jeśli w naszej ofercie nie zalazły się produkty odpowiadające indywidualnym wymaganiom, nasi projektanci w oparciu o Państwa uwagi zaprojektują nowy produkt od podstaw!

Napisz do nas!* pola wymagane