Wyroby ze stali nierdzewnej na zamówienie

MODYFIKACJE WYMIARÓW

Każdy z naszych produktów możemy dostosować pod odpowiedni wymiar zmieniając jego wysokość, szerokość lub długość według indywidualnych wymagań.

Wyroby ze stali nierdzewnej na zamówienie
PERSONALIZACJA

Oferujemy możliwość cięcia laserowego najwyższej jakości, dzięki temu nasze produkty możemy dowolnie personalizować dodając logo lub napis. Niżej przedstawiamy przykładowe wykonane przez nas rozwiązania personalizacji małej architektury. Wykonane one zostały na podstawie indywidualnie opracowanego projektu.

ELEMENTY STALOWE

Jako producent oferujemy możliwość wykonania naszych produktów ze stali nierdzewnej AISI 304 oraz stali ocynkowanej z możliwością pomalowania na dowolny kolor z palety RAL

Stal nierdzewna AISI 304

Do wykończenia większości produktów ze stali nierdzewnej stosujemy szlif, który nadaje produktom stylowy i nowoczesny wygląd.

Produkty ze stali nierdzewnej można stosować na zewnątrz, jak i wewnątrz obiektów.

Stal ocynkowana

Stosowana przy produktach umieszczonych na zewnątrz, zapewnia wysoką ochronę przed korozją, ale jej wadą jest mało estetyczny wygląd.

Stal malowana proszkowo

Dzięki malowaniu proszkowemu możemy nadać produktom dowolny kolor.

Produkty ze stali malowanej proszkowo, ze względu na brak powłoki chroniącej przed korozją, zaleca się stosować wewnątrz obiektów.

Stal ocynkowana i malowana proszkowo

Powłoka cynku zabezpieczy przed korozją, a dzięki malowaniu proszkowemu możemy nadać produktom dowolny kolor.

Produkty ze stali ocynkowanej i malowanej proszkowo można stosować na zewnątrz jaki wewnątrz obiektów.

Stal Corten

Rodzaj stali niskostopowej, na powierzchni której po wystawieniu na działanie powietrza i deszczu samoczynnie pojawia się powłoka ochronna przypominająca rdzę.

Powstający nalot jest gwarancją niepowtarzalności, stylu, elegancji oraz trwałości.

Żeliwo

Precyzyjnie formowane maszynowo żeliwo gwarantuje doskonałe spasowanie elementów oraz atrakcyjny wygląd produktów.

Żeliwo malujemy farbą sproszkowaną na kolor czarny lub szary, aby nadać mu elegancki wygląd.

Kolor malowania proszkowego wg palety kolorów RAL

RODZAJE BETONU

Oferujemy produkty małej architektury miejskiej wykonane z betonu architektonicznego oraz betonu płukanego z różnorodną fakturą zewnętrzną. Na życzenie produkty betonowe mogą zostać barwione w masie na jeden z oferowanych kolorów. W przypadku betonu architektonicznego są to: bielony, szary, jasny antracyt oraz antracyt. Beton płukany możemy zabarwić na brąz, czerwień, żółty lub czarny.

Beton architektoniczny

Elementy z betonu architektonicznego produkowane są z mieszanki betonowej, w skład której wchodzą: spoiwo cementowe, kruszywa, plastyfikatory, włókno szklane w proporcjach zależnych od technologicznych i wytrzymałościowych zastosowań materiału lub stal zbrojeniowa.

Beton płukany

Elementy z betonu płukanego produkowane są z cementu portlandzkiego klasy 52,5 o składzie zgodnym z wymaganiami normy PN-EN 197-1.

Dodatkowymi materiałami są grysy, żwiry oraz piasek sortowany 0-2 mm.

Kolorystyka betonu architektonicznego


Biały

Szary

Jasny antracyt

Antracyt


 

ELEMENTY DREWNIANE

W naszej ofercie proponujemy Państwu możliwość wykonania elementów drewnianych z drewna krajowego – OLCHA lub z drewna egzotycznego – SAPELLI. Na specjalne życzenie możemy stosować również inne dostępne gatunki.

Drewno olchowe

Drewno olchowe pozyskiwane jest z drzew olszy z rodziny brzozowatych. Drzewa te rosną w Polsce, co pozwala zaklasyfikować Olchę jako gatunek drewna krajowego, podobnie jak brzoza. Jako surowiec, drewno to cenione jest dzięki dużej łatwości obróbki i dużym możliwościom, jeśli chodzi o jego wykorzystanie.

Drewno sapelli

Mahoń Afrykański, drewno egzotyczne z Afryki. Cynamonowa-czerwona barwa, niskie współczynniki skurczu i łatwość obróbki czynią go predysponowanym materiałem głównie na elementy wyposażenia wnętrz.

Drewno sosnowe

Sosna dominuje w krajowym areale leśnym jako jeden z najbardziej popularnych gatunków przemysłowych drewna. Drewno sosnowe charakteryzuje się wytrzymałością, sprężystością i łatwością w obróbce. Oferowane przez Inoplex drewno sosnowe jest nawet o 30% tańsze od drewna olchowego.

Drewno świerkowe

Jest jednym z najpopularniejszych gatunków drewna stosowanych w budownictwie.
Jest bardzo wszechstronnym i uniwersalnym materiałem. Drewno to jest stosunkowo miękkie i lekkie, szybko schnie a poza tym jest trwałe i wytrzymałe.

Istnieje też możliwość pomalowania drewna na dowolny kolor z palety:


Srebrnoszary

Biały *

Hemlock*

Dąb rustykalny

Dąb jasny

Orzech

Heban

Teak

Ciemnozielony

Sosna

Palisander

Pinia/modrzew

Mahoń

Kasztan

Zielony

Bezbarwny*
SPOSOBY MONTAŻU

Produkowane przez Inoplex meble miejskie umożliwiają montaż do różnego rodzaju podłoża. Wyróżniamy dwa typy montażu w gruncie: przytwierdzenie do podłoża za pomocą wkrętów montażowych oraz zabetonowanie urządzenia na stałe w podłożu. Niektóre z elementów małej architektury są wolnostojące, dając swobodę przestawiania w dowolne miejsce.

Przed złożeniem zamówienia warto zwrócić uwagę na rodzaj podłoża jakie mamy do dyspozycji oraz w jaki sposób będą eksploatowane urządzenia, aby właściwie dobrać ich sposób montażu. W razie wątpliwości doradzimy jaki rodzaj będzie dla Państwa optymalny.

Wkręty montażowe
Fundamentowanie

Indywidualny projekt

Jeśli w naszej ofercie nie zalazły się produkty odpowiadające indywidualnym wymaganiom, nasi projektanci w oparciu o Państwa uwagi zaprojektują nowy produkt od podstaw!

Napisz do nas!* pola wymagane