Wyroby ze stali nierdzewnej na zamówienie

MODYFIKACJE WYMIARÓW

Każdy z naszych produktów możemy dostosować pod odpowiedni wymiar zmieniając jego wysokość, szerokość lub długość wedlug indywidualnych wymagań.

Wyroby ze stali nierdzewnej na zamówienie
PERSONALIZACJA

Oferujemy możliwość cięcia laserowego najwyższej jakości, dzięki temu nasze produkty możemy dowolnie personalizować dodając logo lub napis. Niżej przedstawiamy przykładowe wykonane przez nas rozwiązania personalizacji małej architektury. Wykonane one zostały na podstawie indywidualnie opracowanego projektu.

ELEMENTY STALOWE

Jako producent oferujemy możliwość wykonania naszych produktów ze stali kwasoodpornej AISI 304 oraz stali ocynkowanej z możliwością pomalowania na dowolny kolor z palety RAL

Stal kwasoodporna (nierdzewna)
AISI 304

Do wykończenia większości produktów ze stali kwasoodpornej (nierdzewnej) stosujemy szlif,który nadaje produktom stylowy i nowoczesny wygląd.

Produkty ze stali kwasoodpornej można stosować na zewnątrz jaki wewnątrz obiektów.

Stal ocynkowana

Stosowana przy produktach umieszczonych na zewnątrz, zapewnia wysoką ochronne przed korozją, ale jej wadą jest mało estetyczny wygląd.

Stal malowana proszkowo

Dzięki malowaniu proszkowemu możemy nadać produktom dowolny kolor.

Produkty ze stali malowanej proszkowo, ze względu na brak powłoki chroniącej przed korozją, zaleca się stosować wewnątrz obiektów.

Stal ocynkowana i malowana proszkowo

Powłoka cynku zabezpieczy przed korozją, a dzięki malowaniu proszkowemu możemy nadać produktom dowolny kolor.

Produkty ze stali ocynkowanej i malowanej proszkowo można stosować na zewnątrz jaki wewnątrz obiektów.

Stal Corten

Rodzaj stali niskostopowej, na powierzchni której po wystawieniu na działanie powietrza i deszczu samoczynnie pojawia się powłoka ochronna przypominająca rdzę.

Powstający nalot jest gwarancją niepowtarzalności, stylu, elegancji oraz trwałości.

Żeliwo

Precyzyjnie formowane maszynowo żeliwo gwarantuje doskonałe spasowanie elementów oraz atrakcyjny wygląd produktów.

Żeliwo malujemy farbą sproszkowaną na kolor czarny lub szary, aby nadać mu elegancji wygląd.

Kolor malowania proszkowego wg palety kolorów RAL

ELEMENTY DREWNIANE

W naszej ofercie proponujemy Państwu możliwość wykonania elementów drewnianych z drewna krajowego – OLCHA lub z drewna egzotycznego – SAPELLI. Na specjalne życzenie możemy stosować również inne dostępne gatunki.

 

Drewno olchowe

Drewno olchowe pozyskiwane jest z drzew olszy z rodziny brzozowatych. Drzewa te rosną w Polsce, co pozwala zaklasyfikować Olchę jako gatunek drewna krajowego, podobnie jak brzoza. Jako surowiec, drewno to cenione jest dzięki dużej łatwości obróbki i dużym możliwościom, jeśli chodzi o jego wykorzystanie.

Drewno sapelli

Mahoń Afrykański, drewno egzotyczne z Afryki. Cynamonowa-czerwona barwa, niskie współczynniki skurczu i łatwość obróbki czynią go predysponowanym materiałem głównie na elementy wyposażenia wnętrz.

Drewno sosnowe

Sosna dominuje w krajowym areale leśnym jako jeden z najbardziej popularnych gatunków przemysłowych drewna. Drewno sosnowe charakteryzuje się wytrzymałością, sprężystością i łatwością w obróbce. Oferowane przez Inoplex drewno sosnowe jest nawet o 30% tańsze od drewna olchowego.

Istnieje też możliwość pomalowania drewna na dowolny kolor z palety:


Srebrnoszary

Biały *

Hemlock*

Dąb rustykalny

Dąb jasny

Orzech

Heban

Teak

Ciemnozielony

Sosna

Polisander

Pinia/modrzew

Mahoń

Kasztan

Zielony

Bezbarwny*

Indywidualny projekt

Jeśli w naszej ofercie nie zalazły się produkty odpowiadające indywidualnym wymaganiom, nasi projektanci w oparciu o Państwa uwagi zaprojektują nowy produkt od podstaw!

Napisz do nas!* pola wymagane