Blog

  Laserowe cięcie stali oferowane przez Inoplex

  Inoplex oferuje precyzyjne cięcie stali przy pomocy nowoczesnych laserów marki Mitsubishi działających w technologii Fiber o mocy 4kW oraz w technologii CO2 o mocy 4,5kW.

  Czytaj więcej

  Seria CUBE – modułowa linia małej architektury od INOPLEX

  Najnowsza seria CUBE to wyjątkowa kolekcja, pozwalająca na modułowe połączenia poszczególnych elementów. Nowoczesny design i proste formy świetnie wpasują się w miejski krajobraz, nadając stylu i charakteru każdej aranżacji przestrzeni.

  Czytaj więcej

  Najnowsza kolekcja mebli miejskich od INOPLEX - seria Pure

  Najnowsza linia Pure to synonim nienagannej estetyki i nowoczesnej formy. Firma INOPLEX dołożyła wszelkich starań, by projektowana seria mogła sprostać potrzebom najbardziej wymagających użytkowników, zarówno pod względem funkcjonalności, jak i designu. 

  Czytaj więcej

  INOPLEX na Jarmarku Świętojańskim we Wrocławiu

  Przyszedł czas na podsumowanie naszego udziału na Jarmarku Świętojańskim. W tym roku sześć produktów małej architektury miejskiej od Inoplex było częścią stałej ekspozycji.

  Czytaj więcej

  Drewno sosnowe w ofercie INOPLEX

  Odmiana drewna sosnowego charakteryzuje się dobrymi właściwościami mechanicznymi i sprężystością. Sosna dominuje w krajowym areale leśnym, jako jeden z najbardziej popularnych gatunków przemysłowych drewna.

  Czytaj więcej

  Mała architektura miejska

  Wraz z rozwojem rośnie chęć kształtowania pozytywnego wizerunku i dbałości o publiczne przestrzenie, co za tym idzie, poprawienia jakości życia. Właśnie te potrzeby pozwala spełnić właściwie dobrana mała architektura.

  Czytaj więcej

  Stal Corten

  Zardzewiałe elewacje, ławki, kosze, donice, lampy… o co chodzi z tym nowym trendem?

  Nie sposób nie zauważyć, że coraz częściej spotykamy elewacje budynków użyteczności publicznej wykonane z „zardzewiałej blachy” do tego coraz częściej podobne rozwiązania stosuje się jako elementy wystroju wnętrz restauracji, barów, galerii handlowych a także małej architektury.

  Czytaj więcej

  Podsumowanie Targów Gardenia 2019

  Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA 2019 juz za nami. Przyszedł czas na małe podsumowanie udziału INOPLEX w tym wydarzeniu. Na stoisku zaprezentowaliśmy nową kolekcję elementów małej architektury wykonanych z różnych rodzajów stali oraz w odmiennym wykończeniu.
  Nowością była stal Corten z której wykonaliśmy kosz oraz donicę.

  Czytaj więcej

  INOPLEX na Targach Gardenia 2019

  INOPLEX będzie jednym z wystawców na tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA, które odbędą się w Poznaniu w dniach 21-23 lutego.

  Czytaj więcej