Blog

  Drewno sosnowe w ofercie INOPLEX

  Odmiana drewna sosnowego charakteryzuje się dobrymi właściwościami mechanicznymi i sprężystością. Sosna dominuje w krajowym areale leśnym, jako jeden z najbardziej popularnych gatunków przemysłowych drewna.

  Czytaj więcej

  Mała architektura miejska

  Wraz z rozwojem rośnie chęć kształtowania pozytywnego wizerunku i dbałości o publiczne przestrzenie, co za tym idzie, poprawienia jakości życia. Właśnie te potrzeby pozwala spełnić właściwie dobrana mała architektura.

  Czytaj więcej

  Stal Corten

  Zardzewiałe elewacje, ławki, kosze, donice, lampy… o co chodzi z tym nowym trendem?

  Nie sposób nie zauważyć, że coraz częściej spotykamy elewacje budynków użyteczności publicznej wykonane z „zardzewiałej blachy” do tego coraz częściej podobne rozwiązania stosuje się jako elementy wystroju wnętrz restauracji, barów, galerii handlowych a także małej architektury.

  Czytaj więcej

  Podsumowanie Targów Gardenia 2019

  Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA 2019 juz za nami. Przyszedł czas na małe podsumowanie udziału INOPLEX w tym wydarzeniu. Na stoisku zaprezentowaliśmy nową kolekcję elementów małej architektury wykonanych z różnych rodzajów stali oraz w odmiennym wykończeniu.
  Nowością była stal Corten z której wykonaliśmy kosz oraz donicę.

  Czytaj więcej

  INOPLEX na Targach Gardenia 2019

  INOPLEX będzie jednym z wystawców na tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA, które odbędą się w Poznaniu w dniach 21-23 lutego.

  Czytaj więcej