Projektowanie

Posiadane doświadczenie na rynku małej architektury, wyposażenia wnętrz i przemysłu pozwala nam rozszerzyć ofertę dla najbardziej wymagających klientów, tworząc zespół projektowy. Składa się on z doświadczonych architektów, inżynierów i grafików i jest w stanie stworzyć na zamówienie indywidualny projekt. Mogą to być meble miejskie, elementy wyposażenia wnętrz albo produkty przemysłowe. W zgodzie z oczekiwaniami klienta podzieliliśmy ten rozdział naszej działalności na dwie części: Projektowanie indywidualne i Projektowanie przemysłowe.

Projektowanie indywidualne

Łącząc wiedzę z doświadczeniem w dziedzinie designu poprzedzamy nasze projekty małej architektury oraz wyposażenia wnętrz analizami, aby osiągnąć najbardziej atrakcyjną formę, uwzględniając jednak poziom cenowy oraz funkcjonalność. Staramy się, uwzględniając podstawowe wymagania klienta stworzyć nowoczesny i funkcjonalny wyrób. Dodatkowo aby odzwierciedlić rzeczywistość projektowanego przedmiotu, prezentujemy wizualizacje w rzeczywistym krajobrazie.

Projektowanie przemysłowe

Nasza firma oprócz małej architektury i wyposażenia wnętrz realizuje również projekty z dziedziny przemysłu, takie jak: meble gastronomiczne, urządzenia przemysłowe, wyposażenie myjni samoobsługowych i wiele innych produktów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku przemysłowym jako producent urządzeń ze stali nierdzewnej i czarnej. Jesteśmy w stanie opracować projekt przemysłowy od podstaw.