O nas

Inoplex jako znak towarowy firmy ARTIMOD S.A. znajduje się od 2008 roku na polskim rynku. W tym czasie pod marką Inoplex wykonaliśmy wiele ambitnych projektów małej architektury, wyposażenia sklepów w meble ekspo, a także wiele innych produktów ze stali i plexi, współpracując ze znanymi markami w Polsce i za granicą. Nie boimy się wyzwań – nieustannie udoskonalamy lub kreujemy na nowo nasze wyroby.

Najważniejszy KLIENT

Charakteryzujemy się profesjonalną obsługą klienta, szybką realizacją oraz konkurencyjnymi cenami. Chcąc zapewnić jak najwyższą jakość naszych wyrobów produkujemy artykuły na zamówienie. Niezależenie od rodzaju projektu, mogą Państwo liczyć na profesjonalne doradztwo naszych ekspertów.

Najciekawsze PROJEKTY

Nad opracowaniem każdego projektu pracują specjaliści, którzy dbają zarówno o wysoki standard wykonania, jak i o dopracowany wygląd. Poza stałą ofertą realizujemy również indywidualne projekty klienta. Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom służymy poradą i pomocą przy kreowaniu produktu. Jesteśmy w stanie wykonać dowolny koncept na podstawie dokumentacji bądź dostarczonego wzoru. Podejmujemy się nietypowych zamówień, których realizacja wymaga zastosowania oryginalnych rozwiązań.

Najlepsze MATERIAŁY

Korzystamy tylko z wysokojakościowych materiałów. Ze względu na możliwości wykorzystania produktów (zarówno w pomieszczeniu, jak i na zewnątrz) są one odporne na zmienne warunki atmosferyczne. Dodatkowymi atutami naszej marki jest nowoczesne zaplecze technologiczne oraz wieloletnie doświadczenie pracowników. Wszystko to wpływa na trwałość, funkcjonalność oraz estetykę wyrobu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu.

Mała architektura
Elementy małej architektury pełnią kluczową rolę w obszarze miejskim, to one świadczą o przemyślanym i dopracowanym projekcie przestrzeni urbanistycznej.
Szeroka oferta produktowa obejmuje wyroby ze stali nierdzewnej, stali ocynkowanej i malowanej proszkowo i innych materiałów pomocniczych np. drewno i plexi. Trwałość, praktyczność i atrakcyjna cena wyborów to powody, dla których współpracujemy przy największych projektach w Polsce.
Projektowanie
Posiadane doświadczenie na rynku małej architektury a również przemysłu pozwala nam rozszerzyć ofertę dla najbardziej wymagających klientów, tworząc zespół projektowy. Składa się on z doświadczonych architektów, inżynierów i grafików i jest w stanie stworzyć na zamówienie indywidualny projekt. Mogą to być meble miejskie, elementy wyposażenia wnętrz albo produkty przemysłowe. W zgodzie z oczekiwaniami klienta podzieliliśmy ten rozdział naszej działalności na dwie części.