Blog

  INOPLEX na Targach Gardenia 2019

  Już w dniach 21-23 lutego 2019 w Poznaniu INOPLEX będzie jednym z wystawców na Międzynarodowych Targach Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA.

  Na tegorocznej Gardenii zaprezentujemy nową minimalistyczną kolekcję elementów małej architektury w skład której wejdą ławki, kosz na śmieci, donica oraz stojak rowerowy.

  Każdy z prezentowanych elementów będzie prezentował inny roidzaj wykończenia oraz będzie wykonany z różnych rodzajów stosowanej przez nas stali.

  Poniżej produkty, które zaprezentujemy na Gardenii:

  Ławka z oparciem LA.18.03 zostanie zaprezentowana w wersji 180cm długości i wykonana ze szlifowanej stali nierdzewnej, oraz drewna krajowego.

  Ławka bez oparcia LA.18.09 zostanie zaprezentowana w wersji 180cm długości i wykonana będzie także ze szlifowanej stali nierdzewnej, oraz drewna krajowego.

  Ławkę stalową bez oparcia LA.18.04 zaprezentujemy w wersji ze stali czarnej malowanej proszkowo na jeden kolorów RAL 1023.

  Donica DO.18.04 zostanie zaprezentowana w wersji ze stali corten, która jest nowością w naszej ofercie.

  Kosz na śmieci KA.18.05 będzie również wykonany ze stali corten charakteryzującej się podwyższoną odpornością na działanie warunków atmosferycznych.

  Stojak rowerowy ST.18.04 to ostatni z elementów, które będzie można zobaczyć na żywo w Poznaniu. Stojak zostanie zaprezentowany w wersji ze szlifowanej stali nierdzewnej.

  Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia nas w ramach imprezy targowej Gardenia. Stoisko INOPLEX nr 126 będzie się znajdować w pawilonie nr 6.

  Będzie to świetna okazja do spotkania się z nami, zobaczenia na żywo naszych produktów oraz technologii i jakości wykonania a także mamy nadzieję nawiązania długotrwałej współpracy.