Blog

  Najnowsza kolekcja mebli miejskich od INOPLEX - seria Pure

  Seria Pure już dostępna w ofercie INOPLEX!

  Najnowsza linia Pure to synonim nienagannej estetyki i nowoczesnej formy. Firma INOPLEX dołożyła wszelkich starań, by projektowana seria mogła sprostać potrzebom najbardziej wymagających użytkowników, zarówno pod względem funkcjonalności, jak i designu. W skład linii wchodzą ławki, kosze na śmieci, stojaki rowerowe i donice, dzięki czemu seria Pure daje możliwość kompleksowej aranżacji każdej przestrzeni miejskiej.

    

  Kosze na śmieci

  W serii Pure posiadamy obecnie osiem wariantów miejskich koszy na śmieci. W zależności od potrzeb aranżacyjnych i przewidywanego miejsca ulokowania, można dobrać odpowiedni rodzaj stali i materiał wykończenia produktu. Część modeli zostało wyposażonych w funkcjonalne, uchylane daszki ochronne, szczególnie przydatne przy zewnętrznej ekspozycji kosza. We wszystkich koszach worki nakładane są na wkład ze stali, który jest na stałe przytwierdzony do pojemnika, co gwarantuje wygodne i bezproblemowe opróżnianie.

   

  Kosze z kolekcji PURE:

  Kosz na smieci KA.19.07

  Kosz na smieci KA.19.07a

  Kosz na smieci KA.19.07b

  Kosz na smieci KA.19.07c

  Kosz na smieci KA.19.08

  Kosz na smieci KA.19.08a

  Kosz na smieci KA.19.08b

  Kosz na smieci KA.19.08c

    

  Ławki

  Ławki z kolekcji Pure przyciągają uwagę elegancką linią i nowoczesnym designem. W zależności od indywidualnych preferencji, można wybrać model z siedziskiem wykonanym ze stali, lub z drewna. Ławki mogą zostać wyposażone w funkcjonalne podłokietniki i oparcie. Do wykonania drewnianych elementów wykończenia wykorzystujemy drewno krajowe, lub egzotyczne, natomiast konstrukcja powstaje z najwyższej jakości stali, odpornej na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych.

   

  Ławki z kolekcji PURE:

  Ławka LA.19.07

  Ławka LA.19.08

    

  Donice

  Kwiaty i rośliny to pożądany w przestrzeni miejskiej element małej architektury, wpływający na poczucie komfortu mieszkańców. W kolekcji Pure proponujemy donice, które doskonale sprawdzą się jako wyposażenie nowoczesnych przestrzeni biurowych, mieszkaniowych i handlowych. Nasze produkty są solidne i funkcjonalne, a dzięki nowoczesnemu designowi staną się również elementem dekoracyjnym.

   

  Donice z kolekcji PURE:

  Donice DO.19.03

  Donice DO.19.04

  Donice DO.19.05

  Donice DO.19.06

    

  Stojaki rowerowe

  Stojak rowerowy Pure to doskonałe dopełnienie naszej kolekcji. Model został zaprojektowany tak, aby zagwarantować możliwość szybkiego i bezpiecznego przymocowania roweru, a dodatkowo wzbogacony eleganckim, drewnianym wykończeniem. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości stali, produkt przez lata będzie cieszył idealnym wyglądem, a niebanalny design sprawi, że stanie się ozdobą każdej przestrzeni miejskiej.

   

  Stojak rowerowy ST.19.12

   

  Szeroka gama dostępnych materiałów sprawia, że produkty linii Pure możemy dopasować do indywidualnych potrzeb. Każdy z modeli może zostać wykonany ze stali nierdzewnej, lub stali czarnej, ocynkowanej i malowanej proszkowo na dowolny kolor z palety RAL. Dodatkowo kosze, ławki i donice dostępne są w wykończeniu z drewna krajowego lub egzotycznego. Seria Pure to nowoczesna linia małej architektury, pozwalająca na kompleksową aranżację przestrzeni.

  Zachęcamy do zapoznania się z naszą kolekcją!

  Meble miejskie Inoplex seria Pure