Blog

  Najnowsza kolekcja mebli miejskich od INOPLEX - seria Pure

  Seria Pure już dostępna w ofercie INOPLEX!

  Najnowsza linia Pure to synonim nienagannej estetyki i nowoczesnej formy. Firma INOPLEX dołożyła wszelkich starań, by projektowana seria mogła sprostać potrzebom najbardziej wymagających użytkowników, zarówno pod względem funkcjonalności, jak i designu. W skład linii wchodzą ławki, kosze na śmieci, stojaki rowerowe i donice, dzięki czemu seria Pure daje możliwość kompleksowej aranżacji każdej przestrzeni miejskiej.

   

  Kosze na śmieci

  W serii Pure posiadamy obecnie osiem wariantów miejskich koszy na śmieci. W zależności od potrzeb aranżacyjnych i przewidywanego miejsca ulokowania, można dobrać odpowiedni rodzaj stali i materiał wykończenia produktu. Część modeli zostało wyposażonych w funkcjonalne, uchylane daszki ochronne, szczególnie przydatne przy zewnętrznej ekspozycji kosza. We wszystkich koszach worki nakładane są na wkład ze stali, który jest na stałe przytwierdzony do pojemnika, co gwarantuje wygodne i bezproblemowe opróżnianie.

   

   

  Ławki

  Ławki z kolekcji Pure przyciągają uwagę elegancką linią i nowoczesnym designem. W zależności od indywidualnych preferencji, można wybrać model z siedziskiem wykonanym ze stali, lub z drewna. Ławki mogą zostać wyposażone w funkcjonalne podłokietniki i oparcie. Do wykonania drewnianych elementów wykończenia wykorzystujemy drewno krajowe, lub egzotyczne, natomiast konstrukcja powstaje z najwyższej jakości stali, odpornej na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych.

   

  Donice

  Kwiaty i rośliny to pożądany w przestrzeni miejskiej element małej architektury, wpływający na poczucie komfortu mieszkańców. W kolekcji Pure proponujemy donice, które doskonale sprawdzą się jako wyposażenie nowoczesnych przestrzeni biurowych, mieszkaniowych i handlowych. Nasze produkty są solidne i funkcjonalne, a dzięki nowoczesnemu designowi staną się również elementem dekoracyjnym.

   

  Stojaki rowerowe

  Prosty i elegancki stojak rowerowy Pure to doskonałe dopełnienie naszej kolekcji. Stojak został zaprojektowany tak, aby zagwarantować możliwość szybkiego i bezpiecznego przymocowania roweru. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości stali, produkt przez lata będzie cieszył idealnym wyglądem, a niebanalny design sprawi, że stanie się ozdobą każdej przestrzeni miejskiej.

   

  Szeroka gama dostępnych materiałów sprawia, że produkty linii Pure możemy dopasować do indywidualnych potrzeb. Każdy z modeli może zostać wykonany ze stali nierdzewnej, lub stali czarnej, ocynkowanej i malowanej proszkowo na dowolny kolor z palety RAL. Dodatkowo kosze, ławki i donice dostępne są w wykończeniu z drewna krajowego lub egzotycznego. Seria Pure to nowoczesna linia małej architektury, pozwalająca na kompleksową aranżację przestrzeni.

  Zachęcamy do zapoznania się z naszą kolekcją!