Blog

  Seria CUBE – modułowa linia małej architektury od INOPLEX

  Linia CUBE już dostępna w ofercie INOPLEX!

  Najnowsza seria CUBE to wyjątkowa kolekcja pozwalająca na modułowe połączenia poszczególnych elementów. Nowoczesny design i proste formy świetnie wpasują się w miejski krajobraz placów, skwerów i przestrzeni biurowych. W skład kolekcji wchodzą:

  Ławka LA.19.09

  Ławka LA.19.10

  Donica DO.19.01

  Donica DO.19.02

   

  Design

  W serii CUBE dostępne są modele o zróżnicowanej wysokości, w dwóch podstawowych kształtach: sześciokątnym i trójkątnym. W obu wariantach zyskujemy możliwość tworzenia nieskończonej ilości kompozycji. Cała kolekcja została utrzymana w minimalistycznej, nowoczesnej stylistyce, co pozwala na kreatywne zagospodarowanie architektoniczne, które nada stylu i charakteru każdej aranżacji przestrzeni.

   

  Materiały

  Wszystkie modele należące do serii CUBE mogą zostać wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej lub stali czarnej, ocynkowanej i malowanej farbą proszkową na dowolny kolor z palety RAL. Zastosowanie tych materiałów gwarantuje odporność na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych i sprawia, że produkty będą przez lata cieszyć idealnym wyglądem. Szeroka gama palety RAL daje możliwość dopasowania kolorystycznego naszych mebli miejskich do każdej otaczającej aranżacji.  Ławki z serii CUBE są dodatkowo wykończone drewnem krajowym lub egzotycznym, dostępnym szerokiej palecie tonalnej.

   

  Zachęcamy do zapoznania się z naszą kolekcją!